Gray Bar

Hizmetler

Kurumsal Marka Danışmanlığı, Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

BWW Dünyasında Kurumsal Çözüm Ortaklığı sunuyoruz.

Rasyomedya olarak kurumsal tasarımınız için danışmanlık ve tasarım hizmetleri, RMS Canlı Destek servisi ile müşterilerinize direk ulaşım imkanı ve internette dorğu yolda ilerlemeniz için web tasarım, yazılım ve internet danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz.

KURUMSAL TASARIM ve DANIŞMANLIK

Faaliyetlerinizle web üzerinde yer almak sadece bir başlangıç. Kurumsal kimliğiniz, işinizin elbisesi gibi. İnsanların sizi nasıl gördüğü, markanızın tanınırlığı ve akılda kalıcılığı her şeyden önemli.

Logonuzdan kurumsal renklerinize, basılı evraklarınızdan kartvizitlerinize, web sitenizden, uygulamalarınıza, reklamlarınızdan promosyon ürünlerinize dek her şeyin birbirini tamamlayan bir bütünlük taşıması hedef kitlenizin markanızı algılayış biçiminin kolaylaştırılması akılda kalmanız için olmazsa olmaz şartlardan. Markanızın tanınırlığını güçlendirmek için sunduğumuz tüm çözümleri görün.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak estetik, profesyonel web sayfası tasarımı hizmeti.
Peki Kurumsal Web Tasarım Çalışmasında Olması Gerekenler Nelerdir?
-Özgün, kreatif ve kurumsal kimliğinizi yansıtan bir çalışma olmalıdır.
-Web Tasarım gündemin modern trendlerini yansıtmalıdır.
-Web Tasarım aşamasından sonra XHTML bölümlendirme W3C standartlarına uygun yapılmalıdır.
-Web sitenizin kolay, hızlı ve kullanımı kolay bir yönetim paneli olmalıdır.
-Siteniz Google ‘da ilk sayfaya çıkmak istediğiniz kelimelere uyumlu bir şekilde programlanmalıdır.
-Sitenizin ziyaretcileri vermek istediğiniz mesajı rahatca algılayabilmeliler.
-Siteniz üzerinden firmanız ile rahatça iletişime geçilebilmeli.
-İnteraktif formlarınız doğru kişilere gerekli bildirimleri iletebilmeli.
-Web siteniz tüm web tarayıcılarında aynı şekilde sorunsuz görüntülenebilmeli.
-Web siteniz mobil cihazlarda rahatça ziyaret edilebilmeli.
-Web tasarım çalışması kreatif olduğu kadar, hızlı yüklenmesi için de gerekli optimize çalışmasının yapılması önemlidir.
-Bölgesel değil ulusal olmalıdır, en az bir yabancı dile çevrilmelidir.

YAZILIM ve PROGRAMLAMA

Web sitenizin tasarımı internette yayınlanmadan önce web programlama ile ihtiyacı olan fonksiyonellikleri kazanır. Projeye uygun web teknolojilerini kullanarak (HTML5/HTML, CSS3/CSS, Jquery, Ajax, .NET, Java Script) sayfanızın müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik kodlama yapıyoruz.

Web tarayıcısı bir çeviricidir. Web dilinde yazılmış belgeyi alarak bunu web sayfası haline getirir. Yayınlanan web sayfanızın temel tarayıcılarda (İnternet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera vb) aynı gözükmesini (Browser Compatibility) yani tarayıcı uyumluluğunu sağlayarak iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatıyoruz.

RMS Canlı Destek Servisi

RASYO RMS sistemi, yarattığı yeni imkânlarla web sitesi kavramını yeniden tanımlıyor. Onu, sizin için çok verimli bir araç haline getiriyor; web siteniz üzerinde size sınırsız bir kontrol imkânı sağlıyor, müşterilerinizle doğrudan iletişim kurmanın yolunu açıyor. Öyle bir imkân ki bu, RASYO RMS ile web sitenizi ziyaret eden her müşterinizle anında iletişim kurabilir, sohbet edebilir, aradığı ürün ve hizmete yönlendirebilirsiniz.
RASYO RMS ile web sitenizi ziyaret eden her kişinin nereden size ulaştığını da (Arama motoruna firma isminizi yazarak mı, yoksa aradığı hizmet, ürün ya da mamulün ismini yazarak mı ulaşmış?) görebilirsiniz. Yani, istediğiniz bütün yanıtlar RASYO RMS ile anında elinizde. Dilerseniz, RASYO RMS ile web sitenizi ziyaret eden her kişinin hangi sayfada ne aradığını, nerelerde gezindiğini, ilgi alanının neresi olduğunu ve hatta daha önce sitenizi kaç kez ziyaret ettiğini de görebiliyorsunuz. Dilerseniz yazışıyorsunuz... Yani RASYO RMS web sitenizi aktif bir sürece dönüştürerek müşterilerinize de online satış imkanı sunarak, imkânsızı mümkün kılıyor...

CANLI Destek servisi! RMS NEDIR?
Çok eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz

Modern web dünyasını en iyi şekilde kullanabilmek için tarayıcınızın versiyonunu yükseltmeniz gerekmektedir. Daha hızlı ve daha güvenli internet için Chrome kullanın veya web tarayıcınızı güncelleyin.

GÜNCELLE RMS