Gray Bar

Esenyurt Alışveriş Festivali

ESENYURT ALIŞVERİŞ FESTİVALİ ETKİNLİĞİ
Esenyurt Belediyesi ve ESİDER tarafından düzenlenecek olan Alışveriş Festivali, Esenyurt’ta mal ya da hizmet üreten büyüklü küçüklü tüm işletmeleri bir araya getirecek.
Esenyurt sanayicisini, hizmet sektörü firmalarını, çeşitli ürünlerin toptan ya da perakende satışını gerçekleştiren esnaflarını birbirleriyle ve Esenyurtlu vatandaşlarla buluşturacak olan festival Esenyurt’ta bir ilk olacak.
Katılımcılar doğrudan satış gerçekleştirebilecekleri bu festivalde, kendileri gibi katılımcı firmalarla uzun süreli iş bağlantıları kurabilme olanakları da bulacaklar. 

STAND DETAYLARI 
L şeklinde
Derinlik: 150 cm
En: 180 cm
Boy: 180 cm

ESENYURT ALIŞVERİŞ FESTİVALİ ETKİNLİK REHBERİ
Katılımcı firmaların yer alacağı rehber 5 bin adet basılarak ziyaretçilere ve iş dünyasına dağıtılacak
Alışveriş Festivali’ne katılacak firmalar etkinlik katılım bedeli haricinde hiçbir ek ödeme yapmadan Esenyurt Alışveriş Festivali Rehberi’nde de yer alacaklar.
Tekstil, gıda, kozmetik, beyaz eşya, teknolojik ürünler, sanayi ürünleri, hizmet sektörü gibi başlıklar altında firmaların sektörel olarak ayrıştırılacağı ve her firmanın kendi sektör başlığı altında alfabetik sıraya göre yer alacağı rehber, festival katılımcısı olan firmaların tanıtımına katkı sağlayacak.
Rehberde firmaların iletişim bilgilerinin yanı sıra “Tanıtım” ve “Ürün ve Hizmetler” adlı iki farklı başlık olacak. Bu başlıklar altında firmaların kısa ve öz bir şekilde tanıtımları yapılacak, sundukları ürün ve hizmetler sıralanacak. Bu bölümlerde yer alacak yazılar As Medya bünyesindeki deneyimli editörler tarafından kaleme alınacak ve firmaların onayına sunulacaktır. 

 

 

 

Çok eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz

Modern web dünyasını en iyi şekilde kullanabilmek için tarayıcınızın versiyonunu yükseltmeniz gerekmektedir. Daha hızlı ve daha güvenli internet için Chrome kullanın veya web tarayıcınızı güncelleyin.

GÜNCELLE RMS